Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Status prawny

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy jest podmiotem leczniczym niebędącym przedsiębiorcą.

Ustrój podmiotu leczniczego niebędącego przedsiębiorcą, a także inne sprawy dotyczące jego funkcjonowania nieuregulowane w ustawie z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej  (tekst jednolity: Dz. U. z dnia 15 lutego 2013 roku) określa statut nadany przez Radę Miasta Oleśnicy uchwałą nr XIV/95/2011 z dnia 30 listopada 2011 roku w sprawie nadania statutu podmiotowi leczniczemu niebędącemu przedsiębiorcą o nazwie Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy z późniejszymi zmianami i uchwałą nr XLII/325/2014  Rady Miasta Oleśnicy z dnia 28 marca 2014 roku w sprawie zmian statutu Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy.

Wytwarzający/odpowiadający:
  • Stanisław Ptak
Udostępniający:
  • Stanisław Ptak